Czas na zmiany, czyli chcemy dla Was jeszcze lepiej!

Tagi:

Jak zapewne widać na pierwszy rzut oka, na naszym blogu zaszły zmiany. Będzie ładniej, ale mamy też nadzieję, że ciekawiej! Zobaczcie jak!

Przede wszystkim chcemy Wam powiedzieć – dzień dobry w nowej odsłonie! Bardzo cieszymy się, że tak wiele z Was nas odwiedza i razem z nami tworzy społeczność Zakochanych W Zupach. Dlatego zapadła decyzja o tym, by troszkę ulepszyć naszego bloga.

Zacznijmy od tego, że rodzina Zakochanych W Zupach nam się rozrosła! Jola co prawda udaje się na zasłużony urlop od blogowania, ale wierzymy, że nie porzuci gotowania swoich wspaniałych zup i jeszcze kiedyś do nas zajrzy. Wyzwania zastąpienia Joli w codziennym zasilaniu bloga nowymi przepisami i pomysłami, podjęła się Ania – pasjonatka podróży, poszukiwaczka kulinarnych inspiracji i… kolekcjonerka łyżek! Ale żeby dodać naszej pasji do pysznych zup dodatkowej pikanterii, kilka razy w miesiącu poznacie także męski punkt widzenia. Zapewni go Tomek, który z pomocą żony i trzyletniej córeczki, od lat bloguje kulinarnie – jak sam mówi: zdrowo i kolorowo.

Jak widzicie, zmieniliśmy trochę oprawę Zakochanych W Zupach (teraz można się do nas dostać również z adresu www.zakochaniwzupach.pl), a wpisy są podzielone na te, w których znajdziecie przepisy na zupy, oraz takie, w których opowiemy Wam o wszystkim, co z zupą związane. Razem znajdziemy 5 sposobów na jeden produkt, wybierzemy idealne garnki, pojedziemy na inspirujące wycieczki albo sprawdzimy co jeść, gdy jest się na diecie. Postaramy się też lepiej służyć podpowiedziami już w samych przepisach – pod zupą grzybową podamy Wam linki do rzeczy, które mogą Wam się przydać: jak zbierać i suszyć grzyby, jak zrobić z nich przyprawę, no i oczywiście do innych pomysłów na grzybową :).

Chcemy też złapać z Wami lepszy kontakt i dać Wam możliwość tworzenia bloga razem z nami. Już teraz bardzo dużo z opisanych porad, jest inspirowana pytaniami, które zadajecie nam w mailach. Dlatego większość z nich trafi właśnie do kategorii „Pytania czytelników” – w tej kategorii szukajcie rozwiązań problemów w kuchni i porad. Zachęcamy też do przysyłania pytań i propozycji – bardzo interesuje nas o czym chcecie czytać! W końcu bloga piszemy, bo kochamy zupy i chcemy się tym zamiłowaniem dzielić z Wami!

Uporządkowanie blisko 500 wpisów, które napisaliśmy do tej pory (kiedy to zleciało?!) zajmie nam trochę czasu, więc prosimy o cierpliwość. Codziennie kolejne przepisy i wpisy trafiają do właściwych kategorii. Mamy nadzieję, że już niedługo każdy garnek trafi na swoją półkę, a Wy będziecie mogli razem z nami cieszyć się ładniejszym, ciekawszym i bardziej przejrzystym blogiem!

Z gorącymi jak domowy rosół pozdrowieniami :),

Agata, Jola, Ania i Tomek

Zobacz też

2 Comments

  • Asia napisał(a):

    Wspaniała strona, uwielbiam zupy i robię je prawie codziennie. Niestety w związku z chorobą (cukrzyca z powikłaniami) muszę schudnąć. Przygotować się do operacji i schudnąć 🙂 Czy jest szansa na takie zdrowe, idealne dla cukrzyków przepisy na smaczne zupy (niezbyt drogie) 🙂 Jesteście dla mnie inspiracją, czego nie mogę powiedzieć o swoim dietetyku…

    • Agata napisał(a):

      Witaj Asiu, bardzo się cieszę, że nasz blog inspiruje Cię do gotowania przepysznych zup 🙂 Myślę, że znajdziesz u nas wiele przepisów, które w diecie osób chorych na cukrzycę znajdą swoje miejsce, jednak warto skonsultować je z Twoim dietetykiem – może nie ma polotu, ale posiada wiedzę potrzebną do ułożenia leczniczej diety. Leczenie cukrzycy dietą zawsze powinno się odbywać pod kontrolą dietetyka. Myślę, że zupy dla cukrzyków mogą być pyszne, trzeba tylko zwrócić szczególną uwagę na ich skład – tak je komponować, żeby były źródłem węglowodanów złożonych (kasze, warzywa bogate w skrobię, warzywa strączkowe), błonnika (a przecież całe mnóstwo błonnika znajdziemy w warzywach, które najczęściej są podstawą zup). Nie jestem specjalistką, ale uważam, że dieta osoby z cukrzycą to po prostu zdrowa dieta, tylko trzeba jej restrykcyjnie przestrzegać. A w zdrowej diecie jest mnóstwo miejsca na zupy 🙂 Pozdrawiam!

Napisz komentarz.

Twój email jest niewidoczny dla innych. Pola wymagane są zazaczone *