O zupach pełną parą… czyli w parze z Jolą

Tagi:

Od dzisiaj będę się wpraszać do Waszych kuchni razem z Jolą. Bo Jola, tak jak ja, kocha zupy i razem ze mną będzie się dzielić z Wami przepisami na nie. Będziemy razem testować, wymyślać i mieszać. I pisać Wam tu o wszystkim. Nawet o tym, co nam się z zupą nie udało :).

Od teraz razem z Jolą, pełną parą, będziemy prowadzić blog Zakochane w zupach, na którym już od jakiegoś czasu wrze spod pokrywek niezliczonych garnków i garnuszków. Przyda się zatem nieco orzeźwiającej bryzy znad morza, nowych kulinarnych pomysłów i ciekawych inspiracji Joli.

Codziennie będę się spotykać z Jolą tutaj, przy blogowym stole. A w miarę możliwości nie raz przemierzę dzielące nas pół tysiąca kilometrów, by wspólnie wykombinować jakiś nowy przepis.

Zatem… Witaj Jolu, dobrze, że jesteś. Zapraszam Cię… na zupę!

Zobacz też

6 Comments

Napisz komentarz.

Twój email jest niewidoczny dla innych. Pola wymagane są zazaczone *