Pokaż jak kochasz zupy, czyli konkurs z nagrodami

Tagi:

Jak pamiętacie, niedawno Jola wróciła z podróży do Włoch, z której przywiozła mnóstwo pyszności. Nie zapomniała też o Was, naszych Czytelnikach. Z kolei kilka dni temu ja wybrałam się na buszowanie po sklepach, żeby też znaleźć dla Was coś, co idealnie pasuje do zup i włoskich makaronów 🙂

I tak oto mamy przyjemność z Jolą ogłosić pierwszy na naszym blogu konkurs z nagrodami. Jeśli kochacie zupy tak jak my, z pewnością poradzicie sobie z konkursowym zadaniem. A zadanie polega na wyrażeniu swojej miłości do zup w dowolnej formie. Może to być zdjęcie, hasło, wiersz, piosenka, rysunek, co tylko chcecie. My ze wszystkich nadesłanych propozycji wybierzemy trzy najciekawsze i nagrodzimy autorów nagrodami. Zobaczcie, co dla Was mamy 🙂

Pierwsze miejsce

Dwie słodkie miseczki idealne dla zakochanych w zupach i dwa włoskie makarony przywiezione przez Jolę z wakacji

1.miejsce_ok

Drugie miejsce

Dwie urocze miseczki, w których można podawać, a także zapiekać zupy i dwa pyszne włoskie makarony od Joli

2.miejsce_ok

Trzecie miejsce

Chochelka do pysznych zup i zestaw do ich przyprawiania… z jajem 🙂 plus włoski makaron od Joli

3.miejsce_ok

Zgłoszenia przesyłajcie mailem na adres kontakt@zakochanewzupach.pl do 21.07 2013 roku.
Koniecznie z klauzulą „Wyrażam zgodę na publikację mojej pracy na blogu www.zakochanewzupach.pl”.

Nagrodzone prace pokażemy na blogu!

 

Zobacz też

Napisz komentarz.

Twój email jest niewidoczny dla innych. Pola wymagane są zazaczone *