Włochy – podróż moich marzeń

Tagi:

Już jutro wyruszam w drogę, w podróż moich marzeń. Od wielu  lat bardzo chciałam pojechać do Włoch. Dlaczego? Włochy to piękny i słoneczny kraj, a sami Włosi są bardzo przyjaźni i bezpośredni, ale przede wszystkim kuchnia włoska jest jedną z moich ulubionych i chyba najlepszych na świecie. Cenię  ją za prostotę i wysokiej  jakości produkty. Zawsze chciałam skosztować prawdziwej włoskiej pizzy, spaghetti, bruschetty i wypić espresso we włoskiej kawiarence.

We Włoszech będę mieszkać razem z mężem i dziećmi w małym domku w pobliżu basenów, niedaleko słynnej Werony. Zdradzę Wam, że nasz domek posiada w pełni wyposażoną kuchnię, więc z pewnością nie raz zajrzę na włoski targ i ugotuję pyszną zupę dla swojej rodziny.

Mam zamiar dobrze się bawić, zwiedzać i oczywiście zrobić kulinarne zakupy.  Już widzę jak obładowany będzie nasz samochód w drodze powrotnej, bo mam słabość do gadżetów kuchennych, naczyń, ściereczek. Z pewnością zrobię też zapas makaronowy 🙂

Na razie nie zdradzam dokładnego planu podróży, bo może się zmienić. Tak to bywa, jeśli jedzie się z czteroosobową rodzinką.

Trzymajcie się ciepło i do zobaczenia.

Zobacz też

3 Comments

 • Jolanta Perz-Straga napisał(a):

  Zazdroszczę tych włoskich zakupów, klimatu, widoków i wszystkiego co się z tym wyjazdem wiąże.

  • Jola napisał(a):

   Jolu, z pewnością podzielę się wrażeniami , zdjęciami i pochwalę zakupami . Tak naprawdę zupełnie nie wiem czego się spodziewać, bo to moja pierwsza wyprawa do Włoch.

 • Jola napisał(a):

  Jolu, z pewnością podzielę się wrażeniami , zdjęciami i pochwalę zakupami . Tak naprawdę zupełnie nie wiem czego się spodziewać, bo to moja pierwsza wyprawa do Włoch.

Napisz komentarz.

Twój email jest niewidoczny dla innych. Pola wymagane są zazaczone *